Masz sporo kredytów? Kredyt konsolidacyjny to dobre rozwiązanie

Posted on 13/11/2017 2:55pm

W współczesnych czasach często zdarza się, że bierzemy pożyczkę na kupno czegoś, co akurat potrzebujemy kupić albo zwyczajnie na życie czy na spłatę rachunków. Niestety wiele osób zaczyna pożyczać pieniądze w różnych miejscach, a mają równocześnie parę pożyczek do spłacenia bez wątpienia można się w tym pogubić. Najlepiej oczywiście zaciągać nowe pożyczki dopiero po tym, jak uregulowało się poprzednie, jednakże niestety nie zawsze jest to możliwe.


Niebieska świnka skarbonka
Author: Bryant Surety Bonds
Source: http://www.flickr.com
Jeśli znalazłeś się w opisywanej przez nas sytuacji i masz kilka pożyczek równocześnie, być może dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie kredyt konsolidacyjny. Jeżeli nie chcesz się zastanawiać, kiedy upływa okres spłaty poszczególnych pożyczek, wówczas powinieneś wybrać się do banku i tam wziąć kredyt (kliknij po szczegóły) konsolidacyjny, który ma właściwie same zalety.

Kilka Twoich pożyczek zostanie zamieniony w jeden kredyt – dzięki temu będziesz musiał spłacać wyłącznie jedną ratę zamiast paru równocześnie. W dodatku nieruchomość (zobacz link) inwestycyjny dla firm zazwyczaj pozwala na wydłużenie okresu kredytowania – tego rodzaju kredytu bank zwykle udziela pod zastaw hipoteki, który jest dla niego odpowiednim zabezpieczeniem do tego, aby dać Ci jeszcze trochę czasu na uregulowanie swoich zobowiązań.

pieniądze na kupno domu
Author: Tax Credits
Source: http://www.flickr.com
Kiedy zdecydujesz się na zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego, wtedy powinieneś rozważyć, czy chcesz wybrać kredyt gotówkowy czy hipoteczny. Kredyt hipoteczny z pewnością pozwoli Ci na połączenie kredytów nawet na wielkie kwoty – jako zabezpieczenie spłaty Twoich kredytów występuje w takich przypadkach posiadana przez Ciebie nieruchomość. Taki kredyt bez wątpienia da Ci możliwość znaczącego przedłużenia okresu spłaty oraz o wiele bardziej korzystne warunki kredytowania - http://kredytfirmowy24.pl/oferta.


Z drugiej jednak strony szybki kredyt dla firm jest na pewno bezpieczniejszy, nie wymaga bowiem zabezpieczenia go nieruchomością. W takim przypadku jednak nie będziesz mógł liczyć na tak korzystne warunki jak w wypadku kredytu hipotecznego. To, na który z nich się zdecydujesz, zależy przede wszystkim od Twoich oczekiwań oraz od wysokości już zaciągniętych pożyczek. Jeżeli zdecydujesz się na kredyt konsolidacyjny, wtedy z pewnością powinieneś zastanowić się nad wyborem najlepszego banku.

W takich wypadkach bez wątpliwości odradzamy korzystanie z usług innych instytucji niż banki – to może przynieść Ci więcej szkody niż pożytku. Kiedy nie wiesz, na usługi którego banku dobrze się zdecydować, wtedy możesz skorzystać z jednej z porównywarek internetowych – w prosty sposób porównują oferty wszystkich banków, dzięki czemu bez wątpienia uda Ci się znaleźć tę najlepszą.

Tags: kredyty, kredyty gotówkowe